Kalakoolitus UUS!

Koolitus “AVASTAME KALAMAAILMA”

 

Sulle meeldib kala süüa, eriti lõhet ja forelli. Kahjuks ei oska Sa seda ise fileerida, mistõttu ostad kallist valmisfileed. Samas oled ka fileed ostes üsna ettevaatlik ja loodad sisimas, et müüja ei valeta kala värskuse osas ja seekord läheb õnneks… Kas tuleb tuttav ette? 

Meil on Sulle hea uudis – toore kala ostmine poest ei pea olema õnneloos ja fileerimine – see on nii lihtne! KalaTäht on välja töötanud praktilise koolituse, kus õpetab Sulle:

  • Kuidas teha kala ostes paremaid valikuid
  • Kala fileerimise tehnikat, millega saab hakkama igaüks

Koolituse ülesehitus on mitte-reeglipärane ehk esimene osa on praktika ja teine osa teooria, mitte vastupidi. Läheb veel huvitavamaks – Sa saad ise luua kalaelamuse, mis kannab Rohelisem Põlvamaa  kvaliteedimärgist ja seda ülivärsket kalarooga saad Sa süüa klassiruumis teooria kuulamise ajal. Ei ole võimalik? Muidugi on! Loomulikult on koolituse kalaks kohalikust kasvandusest pärit vikerforell.

Sihtgrupp: Inimesed, kes armastavad kala süüa (on juhtunud, et KalaTähe suitsuforell muudab mitte-kalasööja ka tõeliseks kalasõbraks)

Kestus: 3-4h

Grupi suurus: min 5, max 30 inimest

Koht: KalaTähel on erinevad toredad partnerid, kelle juures koolitust läbi viia.

 

Pakett Kalakuningas

See pakett on mõeldud neile, kes lisaks uute teadmiste soovile tahavad käed täiega külge panna ja õpe toimub väikses grupis:

Grupi suurus 5 inimest + 5 forelli fileerimine + personaalne juhendamine fileerimisel + maitsev ja tervislik eine + uued kalateadmised, mida saad kohe igapäevaselt praktiseerima hakata + spikker, mis alati taskust võtta.

Näidishind: Grupi suurus 5 in. Koolituse hind 250€. Hind ühele osalejale 50€.

 

Pakett Kalasõbrad

Kokku on tulnud suurem seltskond kalasõpru, et pidada maha üks õpetlik ja lõbus kalapidu. Koolituse praktiline pool on põhimõtteliselt samasugune nagu Kalakuninga oma, vahe on selles, et fileerida saavad grupi kõige julgemad ja ülejäänud meeskond õpib nö kuivalt.

Grupi suurus 6-30 inimest + 5 forelli fileerimine koos juhendajaga + maitsev ja tervislik eine + uued kalateadmised, mida saad kohe igapäevaselt praktiseerima hakata + spikker, mis alati taskust võtta

Näidishind: Grupi suurus 15 in. Koolituse hind 600€. Hind ühele osalejale 40€.

 

Põhipaketile lisaks on võimalik osta:

+ värske toores filee + suitsutatud filee otse ahjust + 99% luuvaba eksklusiivne forellišašlõkk + kohapeal valmistatud graaviforell  + tuura steigid + ahju hingeelu tundmise ja kala suitsutamise õpetus

 

Vastavalt Teie grupi soovidele teeme personaalse hinnapakkumise. Kala-kohtumiseni!