Tagasiside

TAGASISIDE KOOLITUSELE:

 

Soovin sulle südamest kõrget Tähelendu nendes tegemistes! Kirg on see, mis su tegemisi ka päriselt toidab ja toetab! 😉

Meie koos värskete aastastega lastega soovitame Sinu loodud ja pakutud kalaelamust igal juhul! Nende esimene kogemus paistis ülimaitsev!

MARJU

 

Nii nagu lubatud, nii ka on – värske, maitsev, luuvaba ja valmib kiirelt. Ainult et on lubatust veel maitsvam ja saab liiga ruttu otsa 🙂

ANNELI

 

“Me and my partner were invited to Kalatäht‘s fish preparation and eating smoked fish party.  Seeing how the smoked fish is cut and actually doing it ourselves was an unforgettable experience. Finally eating the fish we have prepared and it’s delicious taste stuck in our minds  thank you Tähti for this unforgettable experience.”

Soovme sulle veel palju edu koolitustel ja innustunuid kalafänne!

PIRET and ALEXANDER

 

Mul oli au võtta osa Tähti korraldatud  kalakoolituselt. Tähti on väga rõõmsameelne ja avatud suhtleja. Koolitajana väga abivalmis ja professionaalne, vastab meeleldi kõiksugu küsimustele.

Koolitus ise oli praktiliste tegevustega, igaüks sai kala puhastada, maitsestada ja pärast süüa. Kala maitses suurepäraselt!

Edaspidi oskan kindlasti valida poest värsket kala, seda kodus kerge vaevaga puhastada ja maitsestada, et kõik maitsed säiliksid 🙂

Soovitan kõigile kalakoolitust! Uued teadmised ja oskused garanteeritud!

MAARJA

 

Sattusin kogemata naiste õhtule, kus toimus Tähti kalakoolitus. Mind üllatas, et aroomid, mis lendlesid, meeldisid mulle, sest tavaliselt hoian kalast eemale. Otsustasin ka tulemust maitsta ja sellest päevast alates söön kala isuga ja toidulaud on palju mitmekesisem! Aitähh sulle, sa oled maailmaparandaja!

KAIDO